06 06.2013

Nowy serwis - Twoja Sugestia

Uruchomiliśmy internetową aplikację Twoja Sugestia, która przede wszystkim umożliwia zbieranie opinii, uwag oraz sugestii od osób odwiedzających stronę internetową. Aplikacja Twoja Sugestia została stworzona w oparciu o nasze doświadczenia zebrane w czasie pracy nad wieloma projektami – m.in. zakładka „zgłoś błąd” umieszczona na wszystkich stronach internetowych www.orange.pl, pomagająca stale udoskonalać strony Operatora komórkowego.

Twoja Sugestia:

  • Znacząco ogranicza nakład pracy związanej z pozyskiwaniem opinii
  • Umożliwia odwiedzającym przesłanie zgłoszenia ze strony internetowej
  • Udostępnia intuicyjny i łatwy w obsłudze Panel Administracyjny
  • Automatycznie przydzieli zgłoszenia odpowiedniej osobie

Funkcjonalności Twojej Sugestii nie kończą się na zbieraniu opinii od użytkowników. Wykorzystując możliwości innych zakładek oferowanych przez aplikację, odwiedzający stronę internetową z łatwością dołączą do zgłoszenia zrzut ekranu wykonany bezpośrednio w przeglądarce internetowej, zapiszą się na newsletter, bądź zostaną fanami strony w serwisie Facebook.com. Aby przekazać wszystkim odwiedzającym ważne informacje wystarczy wykorzystać możliwość zakładki Nowości. 

Nasza oferta to trzy różne plany taryfowe, których ceny kształtują się od 9 do 49 zł netto/mc. Zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem.