Jak kupić usługę?

Komercyjne plany taryfowe usługi HostedWindows.pl dostępne są zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i firm. Procedura rejestracyjna jest bardzo łatwa i do jej przeprowadzenia potrzebne są wyłącznie dane teleadresowe oraz ew. NIP w przypadku firm (osób prawnych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą).

W przypadku zainteresowania usługami VPS Hosting oraz Dedicated Hosting – prosimy o kontakt z obsługą HostedWindows.pl pod adresem sales@hostedwindows.pl.

Kliknij ZAMÓW i wybierz interesujący Cię plan hostingowy już teraz!

Przebieg procedury rejestracyjnej

  1. Wybierz usługę, w której chcesz się zarejestrować.
  2. Jeśli wybrałeś usługę Shared Hosting, Hosting z ochroną danych osobowych lub Kentico Hosting to w kolejnym kroku będziesz mógł wybrać odpowieni plan taryfowy.
  3. Po zakończeniu rejestracji otrzymasz e-mail z adresem strony WWW, na której będziesz mógł uiścić płatność za wykupioną usługę.
  4. Natychmiast po otrzymaniu Twojej płatności – aktywujemy Twój nowy plan taryfowy. Informację o tym fakcie oraz komplet danych rejestracyjnych otrzymasz w e-mailu z HostedWindows.pl.

UWAGA: Jeśli pomimo poprawnej rejestracji nie otrzymałeś od nas wiadomości e-mail – sprawdź czy przypadkiem nasza wiadomość nie trafiła do folderu Spam / Junk Mail zanim skontaktujesz się ze wsparciem technicznym HostedWindows.pl.

Procedura rozliczeń w HostedWindows.pl

  1. Płatność za zakupioną usługę możesz uiścić natychmiast po zakończeniu procesu rejestracji lub w ciągu 14 dni od rejestracji. Adres strony WWW, na której możesz uiścić płatność za usługę, otrzymasz od nas e-mailem po zakończeniu rejestracji. Jeśli nie otrzymamy Twojej płatności w ciągu 14 dni – zamówienie usługi zostanie anulowane.
  2. Za usługi HostedWindows.pl możesz zapłacić karta kredytową/płatniczą oraz przelewem. W zakresie obsługi płatności elektronicznych współpracujemy z firmą PayU S.A. – operatorem serwisu PayU.pl. Nazwa tej firmy pojawi się na Twoim wyciągu bankowym jako pobierający opłatę. Możesz również uiścić płatność bezpośrednio na konto dcs.pl Sp. z o.o. – operatora serwisu HostedWindows.pl. Pamiętaj, aby w takim przypadku podać numer zamówienia w tytule przelewu.
  3. W przypadku dokonywania płatności przelewem zagranicznym zobowiązany jesteś pokryć wszelkie prowizje i inne opłaty związane z realizacją płatności. Akceptujemy wyłącznie przelewy bankowe w pełnej wysokości.
  4. Natychmiast po otrzymaniu Twojej płatności – aktywujemy Twój nowy plan taryfowy. Informację o tym fakcie oraz komplet danych rejestracyjnych otrzymasz w kolejnym e-mailu z HostedWindows.pl.
  5. W ciągu 14 dni od uiszczenia opłaty za usługę HostedWindows.pl wystawimy dla Ciebie lub Twojej firmy fakturę VAT i prześlemy ją tradycyjną pocztą na Twój adres korespondencyjny.
  6. Jeśli potrzebujesz okresu testowego przed opłaceniem usługi - zarejestruj się i poinformuj nas o tym na adres  pomoc@hostedwindows.pl - aktywujemy usługę na 7 dni. 

W przypadku pytań dotyczących faktur oraz płatności prosimy o kontakt pod adresem platnosci@hostedwindows.pl.